Naturalne i świeże składniki.

Pepe Pizza to przede wszystkim wysoka jakość używanych do produkcji składników. Codziennie przygotowywane według włoskich receptur świeże ciasto zapewnia chrupką i delikatną pizzę nie używając przy tym żadnych spulchniaczy, tylko świeże drożdże. Do naszego sosu pomidorowego używamy wyłącznie dojrzałych i soczystych pomidorów z południa Europy. Mieszanka serowa dla naszych pizz jest jednym z najważniejszych elementów całej składanki smakowej, dlatego używamy tylko wysokiej jakości serów i mówimy zdecydowane nie seropodobnym produktom, które tak często są używane w innych lokalach.

Najlepsza pizza każdego dnia.

Naszym celem każdego dnia jest stworzenie pizzy, która gwarantuje Państwu przy każdym zamówieniu najwyższą jakość i niepowtarzalny smak. Dlatego używamy tylko półproduktów renomowanych firm a warzywa pochodzą ze sprawdzonych plantacji. Kompozycje smakowe zostały specjalnie stworzone przez naszych ekspertów z myślą o klientach ceniących niepowtarzalny smak. Klientów którzy cenią sobie indywidualność zapraszamy do skomponowania swojej własnej pizzy z szerokiej gamy wysoko jakościowych półproduktów.

Najwyższa jakość serwisu.

PePe Pizza kładzie nacisk nie tylko na znakomicie przygotowaną pizzą lecz także na profesjonalną obsługę klienta. Osoby zajmujące się przyjmowaniem zamówień, chętnie odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania oraz służą wszelką pomocą przy zamówieniu lub skomponowaniu własnej nie powtarzalnej PePe Pizzy. Wdrożony wewnętrzny system jakości oraz odpowiednie procedury zapewnią Państwu zawsze miłą i fachową obsługę.

Technologia żywności i higieny.

Mając na uwadze najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów, w PEPE PIZZA wdrożone są dwa systemy technologii żywności i higieny: - System HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) - system analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli, mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z puntku widzenia wymagań zdrowotnych oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością produktami spożywczymi, - System GHP (Good Hygienic Practice) - system dobrej praktyki higienicznej, który związany jest z zapewnieniem odpowiednich warunków i środków podejmowanych w celu zapewnienia produkcji bezpiecznej żywności na wszystkich etapach łańcucha produkcji.

Ochrona danych osobowych.

Przechowywane przez system teleinformatyczny dane dotyczące klientów są przetwarzane i zabezpieczane zgodnie z wytycznymi prawa polskiego, tj.: - Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych